Úklid a hygiena

OTÁZKA ČISTÉ DŮVĚRY!

JEDNOU Z NAŠICH HLAVNÍCH AKTIVIT JSOU ÚKLIDOVÉ SLUŽBY. V JAKÉMKOLIV OBORU A KDYKOLIV!

KONTAKTUJTE NÁS OHLEDNĚ ÚKLIDOVÝCH SLUŽEB, PRO JEDNORÁZOVÝ A/NEBO PRAVIDELNÝ ÚKLID!

V rámci Vašeho podnikání se mohou objevit činnosti, které nejsou Vaší hlavní náplní práce, a přesto jsou pro chod Vaší společnosti nezbytné a představují velkou zátěž. Jednou z takových výzev je úklid a celá řada souvisejících úkolů.

Nechte nás sejmout toto břemeno z Vašich ramen!

Díky našim vysoce kvalitním a flexibilním službám zajišťujeme pořádek a čistotu v prostorách našich zákazníků a poskytujeme účinnou pomoc při zavedení hladkého a nákladově efektivního režimu úklidu.

Díky našemu systému správy a řízení společnosti, naše technologické postupy, kontrola kvality a dokumentace odpovídají nejnovějším požadavkům a standardům kvality.

Poskytujeme dezifekční služby pro různé typy povrchů.

Naše balíčky služeb jsou flexibilní a mohou být přizpůsobeny jakékoliv velikosti společnosti či speciálním požadavkům.

S našimi více než 2000 zaměstnanci jsme schopni pokrýt celé území státu a plnit úkoly rychle, hbitě a v požadované kvalitě.

S více než dvěma desetiletími zkušeností jsme se setkali s téměř všemi myslitelnými typy úkolů v oblasti hygieny prostředí.

Stabilní a plynulé pracovní postupy zajišťuje naše vlastní logistické centrum. Naše zaměstnance neustále školíme a vzděláme a účastní se profesionálních soutěží, aby si udrželi vysokou úroveň odbornosti.

Každý úkol je jiný, ale náš přístup je vždy stejný: bez ohledu na velikost nebo trvání jsou všechny stejně důležité, každý je výzvou a je prováděn s maximální obětavostí.

KONTAKTUJTE NÁS!