Novinky

B+N byla oceněna jako nejinovativnější poskytovatel služeb letištěm Budapešť

Slavnostní předávání výročních cen na letišti v Budapešti odráželo důležitost koordinované práce letištní komunity a jejích partnerů. Na grandiózní akci provozovatel letiště poděkoval svým partnerům za jejich příspěvek k tomu, aby se mezinárodní letiště Ference Liszta stalo jedním z nejlepších letišť v Evropě.

Rok obrovského úspěchu

Rok 2023 byl jedním z nejúspěšnějších let v historii letiště. S 91 % obnovené osobní dopravy a rekordními objemy odbaveného leteckého nákladu získalo letiště Budapešť bezprecedentních sedmnáct ocenění, včetně Nejlepší letiště ACI v Evropě a Nejlepší letiště Skytrax ve východní Evropě již desátý rok v řaděthe official announcement informs.

Na výročním slavnostním předávání cen, které se konalo na začátku března, poděkovalo budapešťské letiště svým partnerům, kteří přispěli k jeho úspěchu, a ocenilo to nejlepší za uplynulý rok.

Společná práce, společný úspěch

„Letiště je zvláštní místo, komplexní ekosystém, kde je koordinované fungování a harmonie všech zúčastněných stran zásadní pro zajištění provozu poskytujícího bezpečný a kvalitní zážitek cestujícím. Za poslední rok získal BUD více maďarských a mezinárodních ocenění a uznání než kdykoli předtím a považujeme je za společný úspěch. Být zvoleno nejlepším letištěm v Evropě v roce 2022 je pro letištní komunitu společným úspěchem, kterého bychom mohli dosáhnout pouze tím, že každá z našich organizačních jednotek, každý kolega a partner přispěli svým osobním maximem. Jsme vděčni našim partnerům za jejich efektivní spolupráci a jsme potěšeni, že na tomto galavečeru budeme moci společně oslavit úspěchy roku 2023.“- Kam Jandu, generální ředitel budapešťského letiště.

Slavnostní předávání výročních cen na letišti v Budapešti odráželo důležitost koordinované práce letištní komunity a jejích partnerů. Na grandiózní akci provozovatel letiště poděkoval svým partnerům za jejich příspěvek k tomu, aby se mezinárodní letiště Ference Liszta stalo jedním z nejlepších letišť v Evropě.

B+N je mezi nejlepšími

Provozovatel letiště udělil ocenění celkem v 16 kategoriích. B+N Reference Zrt. hrdě obdržel uznání za nejinovativnějšího poskytovatele letištních služeb roku 2023.

„Je pro mě ctí být mezi nejlepšími partnery budapešťského letiště. Toto ocenění je uznáním oddané práce, kterou naše týmy každý den odvádějí, a inovativního vývoje, na kterém neustále pracuje interní oddělení výzkumu a vývoje B+N. ROBIN, náš vlastní vyvinutý autonomní čisticí robot nasazený na letišti je dobrým příkladem toho, jak pracujeme na utváření budoucnosti FM průmyslu,“ řekl Ferenc Kis-Szölgyémi, generální ředitel B+N Referencia Zrt.

Ocenění partneři

Provozovatel letiště udělil na galavečeru následující ocenění:

Media Partner of the Year 2023 – TV2 Média Factory Kft.

Retailer of the Year 2023 – Leroy Bistro

Best Commercial Passenger Services Partner 2023 – Mercur Rent a Car Kft.

Most Innovative Airport Service Provider of the Year 2023 – B+N Referencia Zrt.

Airport Security Technology Provider of the Year 2023 – H1 Systems

Greenairport Partner of the Year 2023 – Menzies Aviation

Best Newcomer Regular Full-freighter Operator 2023 – Sichuan Airlines

Best Developing Cargo Charter Operator 2023 – Universal Translink Airline Wizz Air

Best Developing Regular Full-freighter Operator 2023 – Qatar Airways Cargo

Best Company in Airport Construction 2023 – ÁR-LA Magyarország Kft.

Most Punctual Airline 2023 – Qatar Airways

Best Newcomer Airline 2023 – Air Serbia

Best Airline Marketing 2023 – KLM Royal Dutch Airlines

European Full-service Carrier with the Largest Capacity Growth of the Year 2023 – Iberia

Far East Carrier with the Largest Capacity of the Year 2023 – China Eastern

Best Load Factor Wide-body Operator 2023 – Korean Air