Novinky

NÁŠ UV ROBOT A ÚKLIDOVÝ ROBOT R3900 BYLY PŘEDSTAVENY NA VELETRHU INTERCLEAN AMSTERDAM 2024

Mezinárodního veletrhu Interclean Amsterdam 2024 se zúčastnila také společnost LAB/DA INNOVATIONS, oddělení výzkumu a vývoje společnosti B+N Reference Zrt., která hned první den představila své nejnovější inovace. Interclean je přední světová profesionální platforma pro úklid a hygienu.

Tým Lab/Da Innovations se zúčastnil Intercleanu spolu s KlinMak, výrobcem robotické mechaniky. Na předním veletrhu pro profesionály v oblasti úklidu a hygieny jsme představili náš prototyp UV robota a robota R3900, který je navzdory své kompaktní velikosti známý svou mimořádnou dobou provozuschopnosti a vysokým čisticím výkonem. R3900 byl vidět v provozu čtyřikrát denně v robotické aréně.

PREZENTACE LAB/DA INNOVATIONS NA VÝSTAVĚ AMSTERDAM

Vedoucí týmu R&D a vedoucí Lab/Da Innovations Péter Zalka přednesl živou prezentaci. Diskutoval mimo jiné o monitorování životního prostředí, unikátním postupu sekvenování genomu a systému okamžitého čištění (ATP). Představil také průlomový výpočet účinnosti dezinfekce UV zářením založený na 3D bodovém mraku vyvinutý společností Lab/Da.