Novinky

B+N uklízí obchody Reserved, House, Cropp, Mohito a Sinsay

B+N Referencia Zrt. podepsala smlouvu na poskytování úklidových služeb pro prodejny značek Reserved, House, Cropp, Mohito a Sinsay nejen v Polsku, ale nyní i v Maďarsku. Je to velká výzva, protože naši kolegové mají denně k dispozici pouze 2 hodiny na provedení práce před otevřením prodejen.

LPP Corporation jako polský rodinný podnik je jednou z nejdynamičtěji se rozvíjejících oděvních společností ve střední a východní Evropě.

Její portfolio zahrnuje pět značek dobře známých v Maďarsku, tedy Reserved, House, Cropp, Mohito a Sinsay. 30 let po svém založení má síť více než 2200 prodejen ve 40 zemích po celém světě a zaměstnává 27 000 lidí. Akcie společnosti jsou kotovány na Varšavské burze cenných papírů.

The Polish subsidiary of B+N Referencia Zrt. has been offering cleaning services since June 2017 in 228 stores all over the country. 260 employees are responsible for the cleanliness of the stores and the ‘back of the house’ support areas.

B+N uklízí obchody Reserved, House, Cropp, Mohito a Sinsay

Polská dceřiná společnost B+N Referencia Zrt. nabízí úklidové služby od června 2017 ve 228 prodejnách po celé republice. 260 zaměstnanců zodpovídá za čistotu prodejen a prostor v zázemí.

LPP, B+N – Polsko-maďarské přátelství

V září 2022 bylo s pomocí našich polských kolegů zorganizováno setkání mezi maďarskými manažery a kompetentním vedením LPP. Naši kolegové prezentovali odbornost a kompetenci naší společnosti a její zkušenosti se zákazníky podobnými LPP. Ukázalo se to natolik přesvědčivě, že jsme nedávno získali zakázku na úklidové služby i v maďarských prodejnách firmy.

Postaráme se o úklid 47 obchodů s oděvy v Maďarsku. Je to velká výzva, protože naši kolegové mají na práci jen 2 hodiny, než se obchody otevřou.

Polští a maďarští kolegové pořádají pravidelná koordinační setkání za účelem lepšího sladění úkolů, intenzivnější rozvoj sdílené firemní kultury a každodenní spolupráce. „Akvizice“ LPP je skutečným úspěchem „polsko-maďarského přátelství“.