Novinky

Další prestižní uznání pro B+N

Petra Nikolic, generální ředitelka B+N Slovinsko, získala ocenění „Podnikatelka roku“ od Slovinské obchodní a průmyslové komory za vysoce efektivní řízení společnosti. Paní Nikolic byla oceněna v rámci „Dne podnikatelek“, který pořádala Slovinská obchodní a průmyslová komora v rámci série akcí „We Are the Next Generation“, které zavedla Evropská komise.

Na „Dni podnikatelek“, který se letos konal poprvé, bylo představeno několik společností řízených ženami v roli generálních ředitelek. Přítomným byla připomenuta důležitost diverzity, tolerance a genderové rovnosti ve světě byznysu. Zdůrazněny byly také zvláštní charakteristiky společností řízených ženami.

„ŽENa PODNIKATELka ROKU“ VE SLOVINSKU: PETRA NIKOLIC

Skupina společností B+N je opravdu hrdá na to, že si slovinská generální ředitelka vysloužila prestižní ocenění této průkopnické iniciativy.

B+N

B+N Referencia Zrt., vedoucí společnost v oblasti facility managementu v Maďarsku, převzala v roce 2021 obchodní zájmy skupiny ISS v České republice, na Slovensku, v Rumunsku, Maďarsku a Slovinsku. Tímto krokem se maďarská skupina společností stala jednou z klíčových společností v oblasti facility management, pokrývající téměř celý region. S více než 10 000 zaměstnanci je společnost přítomna v pěti zemích a poskytuje služby svým zákazníkům na 6 745 místech a ploše téměř 10 milionů metrů čtverečních. Ročně generuje výnosy ve výši 285 milionů EUR.

„Jsme hrdí na to, že na základě našeho úspěchu na trhu v Maďarsku můžeme využít naše odborné znalosti a zkušenosti, které jsme získali za více než 20 let, k podpoře regionální expanze. Je však třeba zdůraznit, že od převzatých společností se lze mnohému naučit,“ řekl Ferenc Kis-Szölgyémi, generální ředitel skupiny B+N Referencia Zrt.