Novinky

Inovace od B+N Referencia Zrt. nemá v Maďarsku obdoby: inteligentní skříň

Portfolio společnosti B+N Referencia Zrt. bylo rozšířeno o novou službu: společnost představila jedinečnou inovaci v nemocnici v Hatvanu. Používáním takzvaných „inteligentních skřínímohou mít zaměstnanci této nemocniceautomaticky“ přístup ke svým pracovním oděvům. 

Společnost nedávno představila svůj nový monitorovací systém pracovních oděvů, takzvaný projekt „inteligentní skříňky“, v nemocnici a poliklinice Alberta Schweitzera. B+N odpovídá za instalaci, implementaci a provoz systému.

Díky „chytré skříni“ společnosti B+N je pohyb textilu mezi nemocnicí a prádelnou transparentní a plánovatelný

Tento projekt nabízí efektivní a přesné řešení pro správu pracovních oděvů. Distribuce čistého oblečení a sběr špinavého oblečení jsou řízeny inteligentními skříňovými systémy instalovanými v nemocnici. Systém je opravdu snadno ovladatelný:  RFID štítky jsou připevněny k manipulovaným oděvům a čtečky RFID jsou umístěny na policích. Profil každého zaměstnance obsahuje údaje o typu a velikosti oblečení, které má být poskytnuto. Skříň má přesné informace o dostupných zásobách a průběžně zaznamenává sběr a distribuci oblečení. Správa systému je také automatická.

Inovace od B+N Referencia Zrt. nemá v Maďarsku obdoby: inteligentní skříň

Nádoba na špinavé prádlo po naplnění automaticky odešle zprávu poskytovateli služeb, který podnikne nezbytné kroky k její výměně. Díky „inteligentnímu kabinetu“ je oběh textilií mezi nemocnicí a prádelnou transparentní a plánovatelný po celou dobu životnosti textilií.

Inovace společnosti B+N Referencia Zrt. , která nemá v Maďarsku obdoby, je pro nemocnice velkou pomocí

Tento systém poskytuje výhody všem: zaměstnanci si mohou rychle a pohodlně vyzvednout pracovní oděv a nechat své špinavé oblečení ve skříni. Nemocnice pro tento účel nepotřebuje vyhrazený personál a místnost a může snadno sledovat pohyb a stav textilu.

Tato inovace B+N Referencia Zrt., která nemá v Maďarsku obdoby, se plánuje v budoucnu použít v co největším počtu nemocnic pro nepřetržitou, rychlou a sledovatelnou službu pro správu pracovních oděvů zaměstnanců.