Novinky

Jak čistit – NEMOCNICI : Jsme experti v systémovém a efektivním úklidu

Infekce spojené se zdravotní péčí jsou celosvětovým významným problémem, který každoročně postihne miliony pacientů. Tyto infekce postihují jak prostředí nemocnic s vysokými bezpečnostními omezeními, tak i ty s mírnějšími omezenými, ale v prostředí s mírnějšími omezenými je míra infekce přibližně dvakrát vyšší (15 ze 100 pacientů oproti 7 ze 100 pacientů). Navíc míra infekce u určitých typů pacientů, včetně chirurgických pacientů, pacientů na jednotkách intenzivní péče (JIP) a novorozeneckých jednotkách, jsou výrazně vyšší v podmínkách s omezenými zdroji ochrany.

Čištění prostředí je proto základním kamenem pro prevenci a kontrolu infekcí. Je to prospěšný zásah, který zahrnuje čištění a dezinfekci prostředí spolu s dalšími klíčovými prvky profesionálních služeb, které musí být komplexní.

Aby byla činnost čištění prostředí účinná, musí být realizována v rámci speciálního postupu s dokonalými čistícími prostředky a inovativními prvky, které společnost B+N Referencia Zrt.  sama vyvíjí. ,, Jedná se o souběh několika velmi přesně specializovaných kroků, které nám umožňují být jedničkou ve svém oboru,, říká ředitel společnosti pro Českou republiku, Libor Holík.

V různých zdravotních zařízeních je kontaminace prostředí významně spojena s přenosem patogenů. Výzkumy prokázaly, že riziko kolonizace a infekce pacienta se významně zvýšilo, pokud pacienti obývali místnost, která byla dříve obsazena infikovaným nebo kolonizovaným pacientem. Proto je mimořádně důležitá role bezprostředního prostředí u pacienta – zejména povrchy okolního prostředí v zóně pacienta, kterých se často dotýká nebo jsou v přímém fyzickém kontaktu s pacientem (jako je zábradlí, noční stolky a židle) jsou ideální pro  přežití a následný přenos mikroorganismů.

Bylo také zdokumentováno, že některé patogeny související se zdravotní péčí mohou přežívat na površích i 3 měsíce. Skutečná doba přežití patogenů se značně liší v závislosti na faktorech, jako je teplota, vlhkost, a typ povrchu.

Dovolte nám sundat toto břemeno z vašich ramen.

Našimi kvalitními a pečlivými službami zajišťujeme pořádek a čistotu v prostředí našich zákazníků, za což jsme získali řadu ocenění. Nabízíme dezinfekci všech typů povrchů.

ISSA- Miniskills
Amsterdam2012

ISSA- Miniskills
Amsterdam2014

EuroSkills
Spa-Francorchamps2012

EuroSkills
Spa-Francorchamps2014

EuroSkills
Spa-Francorchamps2014