Novinky

ROBIN V ROBOT ARÉNĚ V AMSTERDAMU

Interclean Amsterdam je jedním z největších světových úklidových průmyslových veletrhů a konferencí pro profesionály, kterých se účastní nejprestižnější hráči z úklidového a hygienického průmyslu. Innovation Lab, Robot Arena a Zero Waste Dome přinášejí do centra pozornosti nejnovější inovativní řešení, trendy a vývoj.

Robot aréna

Odborníci nyní sdílí názor, že revoluce digitalizace v odvětví správy budov nabírá na síle a úklidové roboty v tom hrají klíčovou roli.
Není náhodou, že profesionálové na tomto veletrhu se tak zajímali o Robina, autonomního čisticího robota vyvinutého týmem výzkumu a vývoje společnosti B+N Referencia Zrt. Toto oblíbené a dobře vypadající zařízení si „prohlédlo“ každou hodinu a půl v Robot Areně vytvořené pro tento účel velký počet návštěvníků.

MAĎARSKÝ ÚKLIDOVÝ ROBOT NEMÁ SOBĚ ROVNÉHO

Péter Zalka, vedoucí oddělení výzkumu a vývoje společnosti říká, že Robin je považován za unikát i mezi špičkovými roboty tohoto veletrhu, protože na rozdíl od ostatních zařízení mapuje vlastní čistící cestu, což znamená, že nabízí zcela univerzální řešení.
Pro B+N je ,kromě představení Robina veřejnosti, klíčovým přínosem tohoto veletrhu vytváření obchodních sítí. Jak říká Péter Zalka: jsou pro ně důležití především výrobci dílů a zařízení nebo příslušenství, kteří se díky tomu mohou v budoucnu stát významnými partnery. O spolupráci v oblasti robotizovaného čištění projevilo na veletrhu zájem několik firem.