Novinky

Vliv Metaverse na trh nemovitostí

B+N Referencia Zrt. byla zlatým sponzorem SEE Property Forum, které se nedávno konalo v Bukurešti. Více než 50 přednášejících se sešlo, aby podali přehled o situaci na trhu s nemovitostmi v jihovýchodní Evropě na přední mezinárodní konferenci o správě nemovitostí v Rumunsku a regionu.   

Jedním z hlavních témat akce byla jedna z největších výzev budoucnosti, tedy dopad metaverse na trh s nemovitostmi. Podle jednomyslného názoru odborníků je pro toto odvětví ekonomiky nutností být součástí této digitální revoluce. Otázkou je, jaké systémy a platformu se vyplatí používat pro ukládání a využívání informací.

A B+N Referencia Zrt. aranyfokozatú támogatója volt a közelmúltban Bukarestben megrendezett SEE Property Forumnak.

ESG

ESG bylo jedním ze samozřejmých témat konference. Je zřejmé, že investoři do nemovitostí kladou velký důraz na udržitelnost. Ekologizace a ochrana životního prostředí jsou v případě nově budovaných kancelářských budov stále důležitější.

Globální experiment na pracovišti

Od pandemie COVID jsou hybridní pracovní modely dominantní i v jihovýchodní Evropě. Podle přednášejících je kombinace kancelářské a domácí práce „globálním experimentem na pracovišti“. V tomto ohledu je většina společností stále ve fázi hodnocení experimentu.