Novinky

Výlet studentů SCHULEK do kanceláří B+N V PRAZE A ke dvěma velkým klientům

V rámci již několika let trvající úspěšné spolupráce B+N Referencia Zrt. a Střední školy stavební technologie Schulek Frigyes v Budapešti, byla vyhlášena společná soutěž pro studenty na vytvoření konceptu učebny. Každý z 12 přihlášených příspěvků měl skutečně vysokou profesionální úroveň a byl pečlivě promyšlený. Porota zvolila vítězem tým s názvem „Tento název týmu je již obsazen“ jejíchž vítězný projekt realizován. B+N Reference Zrt. pro vítěze uspořádala odborný i odpočinkový zájezd do Prahy.

Studenty, na centrále v Praze, přivítal Libor Holík, generální ředitel dceřiných společností B+N v České republice a na Slovensku. Poté je provedla Barbora Vodičková, HR koordinátorka, která jim představila aktivity společnosti.

STAROPRAMEN A HP: NÁVŠTĚVA U HLAVNÍCH PARTNERŮ

B+N Den pokračoval návštěvou dvou partnerů B+N Referencia Zrt.: v Pivovaru Staropramen bylo možné nastudovat proces výroby piva a následně degustovat. V kancelářské budově HP bylo možné prozkoumat architekturu realizovanou se zaměřením na ochranu životního prostředí a udržitelnost. Všechny úkoly na objektech, související s facility managementem, zajišťuje B+N.

Staropramen és HP: látogatóban a B+N két nagy ügyfelénél

Program dalšího dne odstartoval nepřehlédnutelným Pražským hradem, Karlovým mostem a okolím. Den byl zakončen neobvyklou „prohlídkou bezdomovců“, kde skupina mohla nahlédnout do jedinečného světa Prahy. Samozřejmě si vyzkoušely i zázraky české kuchyně, od kolena a kachního stehýnka až po hovězí guláš a pivo.

NÁZORY NA STUDIJNÍ CESTU B+N’S 

Byli jsme zvědaví, co si o výletu myslí účastníci. Iván Péli řekl, že „studijní cesta ukázala spoustu nového a dokonale korunovala práci investovanou do projektu v předchozích měsících. Jsme opravdu vděční B+N, že pro nás zajistila tak prvotřídní programy.“

Vélemények a B+N tanulmányútjáról

Benedek Bajkó vyjádřil poděkování jménem celého týmu a zdůraznil: „Profesionální uspořádání, vydatná a kvalitní jídla, pestré programy – ani chvíli jsme se nenudili.“Zvláštní poděkování patří Barboře Vodičkové, která nám během celého pobytu v Praze velmi pomáhala a starala se o pozitivní atmosféru na tomto profesionálním zájezdu!