Novinky

Další prestižní uznání pro Airport Service Budapest Zrt.

Slavnostní galavečer a předávání cen  „Shape of Success“  se na letišti Budapešť  konal v posledních dubnových dnech. Na této akci byly oceněny podniky, které se podílejí na úspěšném provozu letiště a to v několika kategoriích.

Airport Service Zrt. vyhrál kategorii ‚Nejlepší poskytovatel letištních služeb‘. Stěžejní činností společnosti B+N Referencia Zrt.. V loňském roce byl proveden průzkum, který provedl nezávislý mezinárodní institut řízení kvality ASQ , o čistotě letišť na základě názoru cestujících. Výsledky ukazují, že letiště Budapešť odvádí v této oblasti vynikající práci a předčí letiště v Praze, Vídni nebo Ženevě.

A „legjobb földi kiszolgálás” kategória nyertese az Airport Service Zrt. lett. A társaság kiemelt tevékenysége a repülőtér-takarítás, amely tevékenységet a B+N Referencia Zrt végez

Airport Service Zrt. se stal vítězem kategorie „Nejlepší poskytovatel letištních služeb“.

Ferenc Kis-Szölgyémi: toto ocenění je důstojným uznáním vynikající práce našich kolegů

„Na toto ocenění jsme opravdu hrdí. Je to důstojné uznání vynikající práce našich kolegů.V regionu východní a střední Evropy je naše společnost specialistou na úklid letišť. Kromě budapešťského letiště zodpovídáme i za čistotu Letiště Václava Havla v Praze – řekl Ferenc Kis-Szölgyémi, generální ředitel B+N.

Kis-Szölgyémi Ferenc (B+N Referencia Zrt.): ez a díj munkatársaink kiemelkedő minőségű munkájának méltó elismerése

Ferenc Kis-Szölgyémi (B+N Referencia Zrt.): toto ocenění je důstojným uznáním vynikající práce našich kolegů

Úklid na letištích je „klenot“ společnosti a stálá reference. Firma udržuje na letišti Ference Liszta v čistotě 80 000 metrů čtverečních tvořených různými povrchy.

Oblíbenec cestujících: ROBIN

Pro B+N Referencia Zrt. je poskytování letištní služby základem pro inovace. Na území budapešťského letiště pracuje 8 autonomních průmyslových čisticích robotů, které udávají nové trendy v oboru. Zařízení s názvem ROBIN R3000 byl navržen interním oddělením výzkumu a vývoje B+N. Toto zařízení umožňuje efektivní čištění velkých souvislých ploch. Oblíbenci u cestujících s názvem ROBIN budou mít brzy premiéru také na letišti v Praze.

Foto: bud.hu