Novinky

Maďarská společnost převzala bulharskou firmu facility managementu i-Facility EOOD

B+N Referencia Zrt.  převzala bulharskou společnost pro správu budov i-Facility EOOD.  Tímto krokem firma posílila svou již existující pozici lídra na trhu ve středoevropském regionu.

 Toto převzetí je logickým vývojem regionální expanze, které společnost dosud dosáhla. B+N Referencia Zrt. převzala v roce 2021 obchodní zájmy skupiny ISS v České republice, na Slovensku, v Rumunsku, Slovinsku a Maďarsku a  v lednu 2022 inwemer System Group, dominantního hráče polského FM sektoru.  B+N má 100% vlastnictví v převzatých společnostech, stejně jako v bulharské firmě,  která je předmětem této akvizice.

Společnost B+N se stala nepostradatelným hráčem v regionu

B+N Referencia Zrt. již léta udržuje stabilní pozici v seznamu TOP 500 maďarských společností.

Mezi její zákazníky patří velké společnosti a významní účastníci podnikatelského sektoru, jakož i vládní organizace. Má extrémně rozsáhlé portfolio služeb:  nabízí  svým zákazníkům technický provoz a fit-out činnosti, úklidové a hygienické úklidové služby, zahradnictví, správu dokumentů a správu textilu.

Díky této akvizici společnost, nabízející své služby v sedmi klíčových zemích regionu, nyní dodává služby na ploše 15 milionů metrů čtverečních s 20 000 zaměstnanci.

Hewlett Packard, Heineken, SAP, BASF, Financial Times a Merck Mezi klienty B+N patří

Portfolio i-Facility EOOD obsluhující bulharský trh zahrnuje technický provoz, úklidové služby a zahradnické činnosti. Mezi jeho zákazníky, kromě domácích společností, najdete velké korporace jako Hewlett Packard, Heineken, SAP, BASF, Financial Times a Merck. Mimo Sofii mají také regionální kancelář.

„Akvizicemi v letech 2021 a 2022 se naše společnost jednoznačně posunula o další úroveň výš. Probíhá proces integrace zkušeností, odborných znalostí a zaměstnanců převzatých společností do naší firmy. Tímto krokem se staneme nevyhnutelným hráčem i na trhu v Bulharsku. Výhody, které nabízí velikost naší společnosti a naše rozsáhlé portfolio služeb, uznávají i naši zákazníci. Výhody našich synergií a výsledná opatření v oblasti nákladové efektivity jsou přítomny na každém trhu. Plánujeme další expanzi“  – řekl Ferenc Kis-Szölgyémi, generální ředitel společnosti.